Technologie

Technologie

CFU ELIFE

Terapia częściowego leczenia nadmiernej potliwości, niechirurgicznego liftingu twarzy i zmniejszenia akumulacji tłuszczu.

CFU Èlife wykorzystuje skupione ultradźwięki w innowacyjnym trybie aplikacji, który pozwala leczyć duże obszary tkanki na różnych głębokościach, po prostu działając na skupienie fali ultradźwiękowej. Żadne inne urządzenie dostępne na rynku nie pozwala na połączenie w jednym aplikatorze precyzji, prostoty i skuteczności, redukując m.in. koszty terapii dla lekarza, które przy tego typu leczeniu są z reguły bardzo wysokie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LYSIWAVE

Fale radiowe i czysty tlen w walce z cellulitem, tkanką tłuszczową i wiotkością skóry.

LYSIWAVE to najnowsza i innowacyjna technologia firmy Biotec Italia Medical, opatentowana, unikalna na rynku w zakresie konturowania ciała.
Łączy działanie mikrofal i stały przepływ powietrza z:
– zmniejszenie objętości i eliminacja nadmiaru płynów,
– liza tkanki tłuszczowej,
– kontrast z cellulitem zwartym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XLASE PLUS

Inteligentna platforma laserowa do leczenia zmian skórnych i naczyniowych oraz do usuwania włosów.

Xlase Plus reprezentuje unikalną innowację w zakresie technologii laserowych. Urządzenie w pełni zaspokaja potrzeby profesjonalistów z branży medycznej. Wszechstronna i najnowocześniejsza platforma, Xlase Plus posiada modułową konstrukcję, która oferuje wiele rozwiązań zabiegowych, a wszystko to zintegrowane w kompaktowym i niezawodnym urządzeniu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MEDISCULPT

Innowacyjna technologia „kształtowania ciała”, która działa na tonację skóry i podskórnie.

MEDISCULPT emituje skupione fale elektromagnetyczne, które są w stanie wytworzyć od 24 000 do 36 000 skurczów mięśni w ciągu zaledwie 20-30 minut sesji. Pole elektromagnetyczne powstające na konkretnym paśmie mięśniowym powoduje skurcz mięśnia głęboko, a nie tylko fragmentu włókien, generując dzięki wysokiej częstotliwości tzw. skurcz tężcowy, który powstaje w wyniku pobudzenia tkanki mięśniowej do maksymalnie przez neurony ruchowe, wywołując wzrost napięcia i, z czasem, wzrost objętości mięśni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

COAXMED ONE

Przenośna multidyscyplinarna technologia do twarzy i ciała.

CoaxMed One łączy działanie sześciu różnych technologii w jednej platformie, aby uzyskać potężną synergię zdolną do poprawy większości niedoskonałości skóry. CoaxMed One przedstawia rewolucyjne połączenie monopolarnej, bipolarnej i frakcyjnej częstotliwości radiowej, ultradźwięków o niskiej częstotliwości, ultradźwięków skupionych, masażu próżniowego, lasera biostymulującego i krioliposrzeźby.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CRYOLIPOSCULPT

Ewolucja kriolipoizy w modelowaniu sylwetki.

Cryoliposculpt wykorzystuje technologię Fit4®, która umożliwia jednoczesne leczenie do 4 obszarów, drastycznie zmniejszając liczbę potrzebnych zabiegów. Jest to technika, która pozwala trwale zmniejszyć liczbę komórek tłuszczowych, ale bez problemów i ryzyka związanego z operacją.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTRAJECT

Radiofrekwencja, elektroporacja i energia plazmowa w terapii niedoskonałości skóry na twarzy.

Intraject jest urządzeniem medycznym najnowszej generacji, w którym połączono trzy technologie o udowodnionej skuteczności klinicznej: Radiofrekwencja, Elektroporacja, Energia Plazmy. Intraject składa się z trzech generatorów, które działają z różnymi częstotliwościami i impulsami, kontrolowanymi przez bardzo zaawansowane oprogramowanie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ