Wszechświat piękna
jest w zasięgu ręki.

 

ELITE

Laser, radiofrekwencja, ultradźwięki
WIELOFUNKCYJNA, MODUŁOWA PLATFORMA, MAJĄCA ZASTOSOWANIE DO ZABIEGÓW NA TWARZ I CIAŁO, KTÓRA OPERUJE NIEZLICZONYMI TECHNOLOGIAMI.

Elite Elite reprezentuje unikalną innowację w zakresie technologii estetycznych; taką, która w pełni zaspokaja potrzeby profesjonalistów. Dzięki modułowej konstrukcji, oferuje wiele rozwiązań, bezproblemowo zintegrowanych w jednym kompaktowym i niezawodnym urządzeniu.

Stale ewoluująca, platforma nieprzerwanie rozwija nowe moduły, zapewniając niezwykłą swobodę w doborze konfiguracji.

Żądanie informacji

Massimo comfort e soddisfazione
per i risultati ottenuti

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Niezawodność i zwiększone bezpieczeństwo protokołów zabiegowych dzięki wysokim standardom utrzymywanym w całym procesie produkcji.

BARDZO KRÓTKI CZAS REKONWALESCENCJI
Powrót do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

GWARANTOWANY KOMFORT
Absolutny komfort podczas zabiegu dzięki ergonomicznym głowicom oraz innowacyjnym technologiom ochrony skóry.

KILKA SZYBKICH ZABIEGÓW
Możliwość jednoczesnego leczenia kilku obszarów podczas tej samej sesji dla szybszych rezultatów.

Każde życzenie zostaje spełnione.
Wszystkie zabiegi do Państwa dyspozycji

Modułowe i wielofunkcyjne technologie odmładzające do twarzy i ciała. Wszechstronne i najnowocześniejsze, kompaktowe i niezawodne, oferujące pełną wszechstronność w użyciu, w pełni odpowiadając na wymagania profesjonalistów i potrzeby klientów.

SPECYFIKACJE I KONCENTRACJA NA TECHNOLOGII

Elite: niezastąpiony high-tech.

Najbardziej zaawansowana technologia transdermalnego dostarczania składników aktywnych, gwarantująca maksymalną skutecznoś.

Innowacyjnie zaprojektowane fale, które generują regenerujące i aktywujące skórę impulsy elektryczne.

Ergonomiczne i innowacyjne głowice, zbudowane z materiałów najnowszej generacji, oferujące nieporównywalne korzyści zarówno dla klienta, jak i operatora.

Ultrasonic energy modulated to act exclusively at the desired depth, generating focused thermal energy.

Energia ultradźwiękowa modulowana tak, aby działała wyłącznie na pożądanej głębokości, generując skupioną energię cieplną.

Innowacyjne technologie chłodzenia dzięki aktywnej cyrkulacji cieczy, w celu umożliwienia maksymalnej niezawodności i trwałości elementów elektronicznych i mechanicznych.

Systemy zabezpieczające, które stale monitorują temperaturę osiąganą na skórze poprzez wyświetlnia danych na monitorze, zapewniając bezpieczne protokoły (tylko dla BIOSHAPE).

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Radiofrekwencja
Równomierne grzanie zarówno głębokich, jak i powierzchownych warstw skóry, w celu ujędrnienia skóry twarzy i ciała.

Ultradźwięki
Wibracje mechaniczne powodują rozerwanie włókien i komórek tłuszczowych. Ich nadmiar zostaje wydalony i dzięki poprawie krążenia krwi wyeliminowany w normalnym procesie przemiany materii.

Zlokalizowane chłodzenie
Dzięki specjalnemu systemowi umieszczonemu na głowicy, chroniącemu naskórek podczas zabiegu, skóra nie traci “jakości”.

Masaż z rytmicznym zasysaniem
Rytmiczne ssanie stymuluje drenaż układu limfatycznego i produkcję elastyny, które pomagają ujędrnić skórę.

Bioshape
To połączona i jednoczesna emisja niskich temperatur, pól elektrycznych i aktywnego vacuum, które pomagają w redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Poprawa tekstury dzięki działaniu prądów milikrystalicznych.

Elite to rewolucyjna metoda, która gwarantuje widoczne rezultaty w całkowitym komforcie i przy braku szczególnych nieprzyjemnych odczuć.

Rezultaty są widoczne już po jednej aplikacji. Po dokładnej analizie problemu operator zaleci ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania najlepszych rezultatów, tak aby dostosować terapię do indywidualnych potrzeb.

Rezultaty uzyskane dzięki Elite są trwałe. Jednak efekty uzyskane dzięki zabiegom będą stopniowo słabnąć wraz z naturalnym procesem starzenia się skóry. Uwaga: Palenie tytoniu, alkohol, nadmierna ekspozycja na słońce oraz złe nawyki żywieniowe mogą przyspieszyć proces starzenia się skóry.

Badania kliniczne wykazały, że rezultaty uzyskane dzięki Elite są niezwykle satysfakcjonujące i długotrwałe oraz dowodzą skuteczności i bezpieczeństwa tej technologii. Elite bez wątpienia reprezentuje rewolucyjne podejście w leczeniu starzenia się skóry, cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Wniosek o udzielenie informacji

Wypełnij poniższe pola, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.