Zredefiniowane
pojęcie zregenerowanej skóry

 

EXHILA

Mikrodermabrazja, sonoporacja. Wzbogacony tlen.

 

OMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DO NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY TWARZY

Mikrodermabrazja z kryształami “obojętnymi”, sonoporacja z ultradźwiękami o niskiej częstotliwości, wzbogacony tlen z filtracją azotową powietrza atmosferycznego.

Żądanie informacji

Biorewitalizująca technologia,
która spełnia swoje obietnice.

BEZPIECZNY I NIEINWAZYJNY
Rewolucyjna technika odmładzania i regeneracji skóry, przeznaczona do korekcji powierzchownych i głębokich niedoskonałości.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ
Idealny do „kurzych łapek” wokół oczu, zmarszczek wokół ust, linii glabellarnych i zmarszczek na czole, blizn potrądzikowych, plam i rozstępów.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Niezawodność i zwiększone bezpieczeństwo podczas zabiegu dzięki niezwykle wysokim standardom technologicznym i innowacyjnym protokołom zabiegowym.

KOMFORT
Absolutny komfort podczas zabiegu, dzięki ergonomicznym głowicom i systemom ochrony skóry.

KRÓTKI CZAS REKONWALESCENCJI
Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych codziennych czynności.

KILKA SZYBKICH ZABIEGÓW
Możliwość jednoczesnego leczenia kilku obszarów podczas tej samej sesji dla szybszych rezultatów.

Exhila odnawia,
odżywia i rewitalizuje
komórki skóry.

Złuszczanie i odnowa skóry odbywa się każdego dnia jako normalny proces komórkowy. Czas potrzebny komórkom na cykliczną odnowę i migrację do warstwy rogowej naskórka wynosi średnio około 16-20 tygodni. Niestety, wraz z wiekiem proces regeneracji komórek trwa coraz dłużej. Ponadto, problemy zdrowotne i zanieczyszczenie środowiska odgrywają ważną rolę w spowalnianiu regeneracji skóry.

Mikrodermabrazja, sonoporacja. Wzbogacony tlen

Wskazania zabiegowe

Exhila jest bezpiecznym i nieinwazyjnym urządzeniem, prostym w użyciu, zdolnym do skutecznego leczenia następujących dolegliwości:

  • Wygładzenie skóry
  • Leczenie estetycznych niedoskonałości skóry
  • Starzenie się za pomocą ultradźwięków
SPECYFIKACJE I KONCENTRACJA NA TECHNOLOGII

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg, dzięki zastosowaniu minimalnie ścierającego materiału, aktywacji komórek za pomocą wzbogaconego tlenu oraz transdermalnej transmisji dedykowanych składników aktywnych, pozwala delikatnie wygładzić skórę, usuwając grubszą i bardziej nieregularną warstwę zewnętrzną, a jednocześnie reaktywować procesy komórkowe przywracające skórze elastyczność. Ten rodzaj odmładzania skóry jest stosowany w leczeniu:

  • drobne zmarszczki
  • blizny
  • uszkodzenia spowodowane ekspozycją na promienie UV
  • rozstępy
  • trądzik

Połączone działanie tych technologii polega na zagęszczeniu kolagenu, co skutkuje odmłodzeniem skóry. Kolagen to białko występujące w skórze, obficie w młodym wieku, które sprawia, że skóra jest jędrniejsza i gładsza. Produkcja kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, co skutkuje obwisłą i pozbawioną blasku skórą.

Terapia tlenowa skóry polega na dostarczeniu wzbogaconego tlenu, który podawany w ten sposób jest w stanie przywrócić i poprawić mikrokrążenie oraz reaktywować metabolizm skóry, który może zostać naruszony przez normalne procesy starzenia, zanieczyszczenie środowiska, ekspozycję na światło słoneczne (lub sztuczne promienie UV) oraz stres.

Absorpcja przezskórna za pomocą sonoporacji umożliwia przenikanie bardzo małych cząsteczek w bardzo małych ilościach. Za pomocą tego aktywnego medium transdermalnego można sposób dostarczyć przez skórę szereg składników aktywnych, w tym przede wszystkim kolagen i elastynę, aminokwasy, witaminy oraz substancje przeciwutleniające. Substancje te tworzą gradient stężenia w macierzy zewnątrzkomórkowej, aktywując metabolizm fibroblastów i wspomagając odmładzanie skóry.

Po zabiegu na aparaturze Exhila nie ma okresu rekonwalescencji. Terapeuta może ewentualnie zalecić stosowanie określonych produktów, aby poprawić i przedłużyć rezultaty.

Rezultaty są na ogół długotrwałe, w zależności od tego, jak poważnie “uszkodzona” jest początkowo skóra, oraz od liczby przeprowadzonych sesji zabiegowych. Aby utrzymać efekty terapii w dłuższej perspektywie zalecamy zaplanować większą liczbę zabiegów.

Wniosek o udzielenie informacji

Wypełnij poniższe pola, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.