Technologies

ELITE

Wszechstronna i nowoczesna platforma

Elite to urządzenie o modułowej konstrukcji, które oferuje wiele rozwiązań do terapii szerokiej gamy niedoskonałości twarzy i ciała. Zawsze podążając z duchem czasu i stale się rozwijając, urządzenie posiada liczne głowice, za pomocą których można aktualizować platformę; głowice te można zakupić i zintegrować z urządzeniem w różnych momentach, oferując pełną wszechstronność i autonomię w zarządzaniu zakupem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SUPREME

Laser diodowy i światło pulsacyjne

Urządzenia działające w oparciu o źródła światła laserowego i pulsacyjnego są wykorzystywane w coraz większej liczbie zabiegów estetycznych. Supreme reprezentuje najnowszą innowację w zakresie technologii do usuwania owłosienia i leczenia niedoskonałości skóry. W pełni zaspokaja potrzeby profesjonalistów z branży kosmetycznej. Wszechstronna i najnowocześniejsza platforma, która integruje moduł CPL (Intense Pulsed Light) i laser diodowy 810nm.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MYTONE

Trójwymiarowa przebudowa ciała.

MYTONE Interaktywna energia, która wywołuje skurcze mięśni niemożliwe do powtórzenia za pomocą dobrowolnych ruchów.
 
  • Możliwość leczenia do czterech różnych stref podczas tej samej sesji.
  • Krótki czas leczenia.
  • Natychmiastowy powrót do normalnej codziennej aktywności.
  • Komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.
  • Technologia VARIPULSE.
  • Jednoczesne ujędrnianie i redukcja tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze.
  • ACE, płynne chłodzenie aplikatorów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EXHILA

Mikrodermabrazja, sonoporacja, wzbogacony tlen

Exhila to rewolucyjna technika odmładzania i regeneracji skóry, zaprojektowana specjalnie do korygowania powierzchownych i głębokich niedoskonałości skóry: powierzchowne i umiarkowanie głębokie zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu, zmarszczki podbrwiowe i czołowe, zmarszczki wokół ust. Aparatura ta ma również szerokie zastosowanie w leczeniu blizn potrądzikowych, plam i rozstępów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

RENOVA OMNIA

Uosobienie stylu i badań technologicznych

RenovaOmnia to unikalna innowacja technologiczna, łącząca kilka technologii w jeden bezpieczny i nieinwazyjny system do zabiegów na twarz i ciało. To połączenie jest kluczem do niesamowitego wzrostu jakości efektów estetycznych. RenovaOmnia jest zatem technologiczną platformą modułową, która gwarantuje absolutną skuteczność zabiegów: prawdziwy generator piękna i dobrego samopoczucia o unikalnym i ekskluzywnym designie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ