TŚwiatło, które promieniuje
Twoim pięknem

 

SUPREME

Laser diodowy i światło pulsacyjne

 

INNOWACYJNE URZĄDZENIE DO TRWAŁEJ REDUKCJI WŁOSKÓW NA TWARZY I BIOSTYMULACJI SKÓRY Z TECHNOLOGIĄ LASERA DIODOWEGO I INTENSYWNEGO ŚWIATŁA PULSACYJNEGO CPL.

Supreme eprezentuje najnowszą innowację w zakresie technologii laserowych, w tym moduł CPL (Intense Pulsed Light) oraz laser diodowy 810nm, w pełni zaspokajając potrzeby profesjonalistów z branży estetycznej. Jego modułowa konstrukcja, jest gwarancją wielu rozwiązań aplikacyjnych, oferując wszechstronność i zapewniając szeroki zakres zabiegów i rozwiązań dla klienta końcowego.

Żądanie informacji

Maksymalny komfort i zadowolenie
za uzyskanych efektów.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa operatora i klienta dzięki podwyższonym standardom produkcji, zgodnym już z majacym wejś w życie „ROZPORZĄDZENIEM EUROPEJSKIM NR 2017/745”, które zacznie obowiązywać od 26 maja 2020 r.

BARDZO KRÓTKI CZAS REKONWALESCENCJI
Można powrócić do normalnych codziennych czynności zaraz po zakończeniu zabiegu.

KOMFORT
Absolutny komfort podczas zabiegu, dzięki ergonomicznym głowicom i technologiom chłodzenia skóry, które gwarantują ochronę.

KILKA SZYBKICH ZABIEGÓW
Możliwość leczenia kilku obszarów w tej samej sesji w tym samym czasie dla szybszych rezultatów.

Ogólne dane techniczne.

NAPIĘCIE ZASILANIA 230 V AC 50/60 Hz
MAKSYMALNA MOC 2000VA
KLASA BEZPIECZEŃSTWA I TYP CZĘŚCI STOSOWANEJ BF-y
WYMIARY [SXGXW] 620 x 610 x 350 mm
WAGA 40 kg

Głowica diodowa

Zapotrzebowanie na usuwanie włosów z dużych obszarów ciała stale rośnie, ale technologie stosowane do tej pory wykazały ograniczenia, w wielu przypadkach ze względu na zbyt długi czas potrzebny do uzyskania ostatecznych wyników, a czasami obecność skutków ubocznych leczenia. Laser diodowy stanowi doskonały wybór dla trwałego usuwania owłosienia, pozwala na szybkie terapie , w maksymalnym komforcie i jest w stanie leczyć wszystkie rodzaje skóry. Rozwiązanie dla depilacji, bezbolesne, szybkie i skuteczne.

Laser diodowy

W porównaniu z innymi laserami do usuwania owłosienia, dioda charakteryzuje się wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji (czas żywotności lampy 20 000 000 impulsów), a jej wysoka stabilność zapewnia skuteczne działanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

Głowica ma ergonomiczny kształt i doskonale porusza się po skórze, dostosowując emisję lasera do prędkości ruchu ręki operatora. Czas zabiegu jest skrócony dzięki plamce o powierzchni do 23mm² i pozwala na skuteczne leczenie dużych powierzchni, takich jak plecy i nogi, w sposób komfortowy i w bardzo krótkim czasie (około 15-20 minut na cały obszar pleców).

Światło przechodzące przez szkło szafirowe jest chłodzone dzięki systemowi termoelektrycznemu, który chroni naskórek podczas zabiegu, kiedy emitowana jest wiązka laserowa o wysoko absorbowanej I selektywnej długości fali (810nm), pozwalająca na bardziej efektywne działanie na mieszki włosowe, co przyczynia się do redukcji niezbędnych sesji zabiegowych.

BARDZO KRÓTKI CZAS REGENERACJI

Powrót do codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu.

LASER DIODA WYSOKIEJ MOCY 2.800W
DŁUGOŚĆ FALI 810 nm
KLASA IV
FLUENCJA NA SKÓRĘ Zmienna do 39J/cm²
ROZBIEŻNOŚĆ < 45° (mała odległość)
CZAS TRWANIA IMPULSU OD 10 DO 60 ms
CZĘSTOTLIWOŚĆ IMPULSU ZMIENNA OD 1 DO 10 Hz
ROZMIAR PUNKTU 11,5×11,5mm (1,32cm2) – 13,5×18,5 (2,49cm2) – WYMIENNY PREZENT
SYSTEM CHŁODZENIA Woda zdemineralizowana z kontrolą temperatury < 28°C
Żywotność diody 20 000 000 impulsów
SPECYFIKACJE I KONCENTRACJA NA TECHNOLOGII

Głowica CPL

Głowica CPL wykorzystuje szerokie spektrum emisji światła. W przeciwieństwie do laserów, które generują energię w pojedynczej długości fali, lampa ksenonowa emituje energię w bardzo szerokim spektrum światła. Spektrum emisji mieści się w przedziale od 600 do 1100 nm. W celu specyficznego leczenia różnych niedoskonałości skóry, długość fali jest filtrowana przez specjalne szklane szkiełka, które działają jak filtry optyczne i ograniczają przejście pożądanych długości fal. CPL umożliwia wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów, gwarantując bardzo zadowalające rezultaty przy minimalnym czasie rekonwalescencji i braku efektów ubocznych.

Światło pulsacyjne kalibrowane z technologią
„kwadratowego impulsu” i filtrem dwufunkcyjnym.

Głowica CPL zapewnia szeroki zakres długości fal do delikatnego usuwania owłosienia i estetycznego leczenia niedoskonałości skóry. Dwukierunkowa filtracja emitowanego impulsu świetlnego, możliwa dzięki technologii „dual filtering”, stanowi kluczową innowację, która pozwala na wykonywanie skutecznych zabiegów przy zmniejszonej inwazyjności, znacząco odróżniając technologię CPL od innych systemów wykorzystujących IPL (Intense Pulsed Light).

Idealnie kwadratowy kształt impulsu emitowanego przez generator odróżnia go od powszechnie stosowanych technologii i zapewnia lepsze rezultaty oraz komfort pacjenta podczas całego zabiegu. Dzięki jednolitemu impulsowi, gęstość światła emitowanego przez lampę jest stała, co z kolei sprzyja emisji spektralnej jednolitej wiązki światła podczas całego impulsu, tworząc ostatecznie ukierunkowany i znacznie bardziej efektywny rezultat cieplny, który znacząco poprawia wyniki leczenia.

Aplikator CPL (skalibrowane światło pulsacyjne)

ŹRÓDŁO Lampa ksenonowa
SPEKTRUM EMISJI 600 ÷ 1100 nm; 695 ÷ 1100 nm; 755 ÷ 1100 nm;
600 ÷ 950 nm; 650 ÷ 950 nm
ENERGIA IMPULSEM ZMIENNY DO 25J/cm2
CZAS TRWANIA IMPULSU OD 5 DO 50 ms
CZĘSTOTLIWOŚĆ IMPULSU do 3 Hz
LICZBY IMPULSÓW Od 1 do 5
OBSZAR 50 mm x 10 mm (5 cm2)
SYSTEM CHŁODZENIA Ogniwa Peltiera < 10°C
ŻYWOTNOŚĆ LAMPY 50 000 impulsów

 

SPECYFIKACJE I KONCENTRACJA NA TECHNOLOGII

Częste pytania

Rękojeść emituje światło o długości fali bliskiej podczerwieni, które jest pochłaniane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym. Wiązka lasera emitowana jest jedynie przez ułamek sekundy, czyli czas wystarczający, aby uszkodzić mieszek włosowy, pozostawiając nienaruszone otaczające tkanki, także dzięki systemowi chłodzenia na końcówce rękojeści, który chroni skórę podczas emisji energii lasera .

Golenie, woskowanie i kremy do depilacji to rozwiązania tymczasowe, które należy często powtarzać i żaden z nich nie jest w stanie zahamować wzrostu ani wyleczyć wrastających włosków. Laser Diodowy gwarantuje trwałą redukcję ilości włosów, jest skuteczny również w przypadku włosków wrastających.

Przy zastosowaniu lasera diodowego w trybie pracy „szybkość ruchu” zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dzięki zastosowaniu parametrów o dłuższym czasie trwania impulsu czułość na leczenie jest większa i różni się w zależności od osoby.

Laser diodowy pozwala skutecznie i bezpiecznie leczyć każdy fototyp skóry (Fitzpatrick I-VI), a nawet skórę opaloną. W przypadku ciemniejszych fototypów i opalonej skóry obowiązują określone parametry: ogólnie rzecz biorąc, stosuje się niższe poziomy energii i krótsze czasy trwania impulsów, aby uniknąć uszkodzenia skóry. Dobierając odpowiednie parametry, każdy rodzaj skóry może odnieść korzyści z zabiegu depilacji laserem diodowym.

Laser diodowy ma udowodnioną skuteczność w trwałym usuwaniu i trwałej redukcji owłosienia na wszystkich fototypach skóry, w tym na skórze opalonej. Aby uzyskać zadowalające rezultaty, zazwyczaj konieczne jest wykonanie 3-5 zabiegów.

Podczas zabiegu można odczuć lekkie, ale znośne mrowienie, które jednak jest dobrze tolerowane przez większość klientów. Pierwszy zabieg jest zwykle najbardziej dokuczliwy, później zabieg staje się bardziej znośny. Czas trwania zabiegu wynosi zwykle od 30 do 90 minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.

Szybkość, skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu gwarantują satysfakcję klienta. Nie jest wymagany żaden szczególny okres rekonwalescencji po zabiegu i można natychmiast powrócić do codziennych zajęć. Klienci mogą zauważyć wyraźną poprawę już po kilku zabiegach.

Wniosek o udzielenie informacji

Wypełnij poniższe pola, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.