Fale wibracyjne
dla silnego
tonowania.

 

MYTONE

INNOWACYJNA MASZYNA
DO UJĘDRNIANIA CIAŁA
INTERAKTYWNA ENERGIA, KTÓRA WYWOŁUJE SKURCZE MIĘŚNI, KTÓRYCH W INNY SPOSÓB NIE MOŻNA POWTARZAĆ PRZY DOBROWOLNYCH RUCHACH.
  • Możliwość leczenia aż czterech różnych obszarów podczas tej samej sesji.
  • Krótkie czasy leczenia.
  • Natychmiastowe wznowienie codziennych zajęć.
  • Komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.
  • Technologia VARIPULSE.
  • Jednoczesne ujędrnienie i redukcja tkanki tłuszczowej
    leczonego obszaru.
  • ACE, chłodzenie aplikatorów za pomocą płynu.
Poproś o informacje

Ergonomia, Design, Affidabilità.

LEKKI I ŁATWY W OBSŁUDZE
Wygodny uchwyt aplikatora pozwala na szybkie umiejscowienie i zakotwiczenie na leczonym obszarze.

MODULOWANE IMPULSY ELEKTRYCZNE
Wysoka wydajność wymiany ciepła dzięki ergonomii aplikatora.

PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO
Aplikatory MYTONE dzięki starannie przemyślanej konstrukcji i kształtowi pozwalają na uzyskanie jednorodnego pola w całym przekroju.

STYMULACJA WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI
Wielofunkcyjne pole tonizujące polaryzuje i depolaryzuje dotknięty mięsień, tworząc bodziec skurczowy w 100% masy mięśniowej, znacznie więcej niż jest to możliwe w konwencjonalnych ćwiczeniach.

Technologia Fit4® nieporównywalna szybkość leczenia.

MYTONE wykorzystuje technologię Fit4®, która pozwala na jednoczesne leczenie aż 4 obszarów ciała, zmniejszając liczbę aplikacji.

SPECYFIKACJE I KONCENTRACJA NA TECHNOLOGII

Referencje

Częste pytania

MyTone to rewolucyjna metoda, która gwarantuje wyraźne rezultaty przy całkowitym komforcie i braku szczególnie nieprzyjemnych wrażeń.

Efekty widoczne są już po kilku zastosowaniach. Po wnikliwej analizie operator zaleci ilość zabiegów niezbędną do uzyskania najlepszych efektów, aby spersonalizować zabieg pod indywidualne potrzeby. Generalnie MyTone gwarantuje doskonałe rezultaty średnio po 6-9 sesjach.

Wyniki uzyskane za pomocą MyTone są trwałe. Jednak efekty uzyskane po zabiegu będą stopniowo maleć wraz z naturalnym procesem starzenia się skóry. Uwaga: palenie, alkohol i złe nawyki żywieniowe mogą przyspieszyć proces starzenia.

Badania naukowe wykazały, że rezultaty uzyskane przy użyciu MyTone są niezwykle zadowalające i długotrwałe oraz potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo tej technologii. MyTone niewątpliwie reprezentuje rewolucyjne podejście w leczeniu ujędrniania ciała.

Wniosek o udzielenie informacji

Wypełnij poniższe pola, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.