Dioda

 

SUPREME

SPECYFIKACJE I NACISK NA TECHNOLOGIĘ

Skoncentruj się na technologii

DŁUGI IMPULS

Pozwala wybrać czas trwania impulsu od 10 do 40 ms, aby uzyskać wysoką fluencję, gdy taka wydajność jest potrzebna.
Wybierany przez operatora tryb długiego impulsu pozwala na uzyskanie wysokiej fluencji w przypadkach, gdzie taka wydajność jest konieczna. Jednocześnie bezpieczeństwo zabiegu gwarantuje chłodzenie końcówki rękojeści.

PRĘDKOŚĆ RUCHU

Motion Speed ​​z 10 impulsami na sekundę, czasem trwania impulsu 10 milisekund i energią do 10 dżuli gwarantuje skuteczność, komfort i szybkość zabiegu.
Prędkość ruchu 10.10.10 Do 10 impulsów na sekundę. Czas trwania impulsu 10 milisekund i intensywność 10 dżuli na pojedynczy impuls. Ta innowacyjna metoda zabiegowa powoduje podniesienie temperatury mieszków włosowych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i bez uczucia dyskomfortu w porównaniu z zabiegami wykorzystującymi inne źródła lasera i inne sposoby działania. W protokole „Motion Speed” dzięki dynamicznemu ruchowi aplikatora można poddać zabiegowi duże powierzchnie szybko iw pełnym komforcie dla klienta.

Procedura Motionspeed gwarantuje wyjątkową szybkość aplikacji jednocześnie z chłodzeniem głowicy, 10 impulsów na sekundę

Szeroka i jednorodna wiązka lasera gwarantuje powtarzalne rezultaty i skuteczność nawet w przypadku najgłębszych mieszków włosowych.

Chłodzone wodą miejsce robocze z szafirową prowadnicą zapewnia szybkie wykonywanie zabiegów, jednocześnie chroniąc skórę.

Chłodzenie modułu za pomocą wody płynącej w makrokanałach: doskonałe możliwości chłodzenia i doskonała wydajność wiązki lasera.

Wydajność i trwałość modułu gwarantuje technika łączenia mechanicznie połączonych, niespawanych prętów („zaciskanie”).

Hermetycznie zamknięty moduł diodowy chroni źródło lasera przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi, wydłużając jego żywotność.